progresja na remisy – ciekawy system do obstawiania meczy

Witajcie, jeśli ktoś już gra i gra u bukmacherów, to często poszukuje jakiegoś systemu zwiększającego jego szanse na wygraną. Ja dawno temu zdecydowałem się na progresję na remisy, ale przeczytajcie do konca.
System polega na tym, że tworzymy kupon, który ma kurs ok 3, najprościej grać nim remisy. Po prostu znajdujemy ligę, w której mecze nie są rozgrywane o tej samej porze i gramy każdy z nich. Zawsze obstawiamy remis.
Jeśli mecz nam nie wejdzie, to drugi obstawiamy za 2 razy wyższą kwotę.
Czyli wygląda w praktyce to tak:
1 mecz 2 złote
2 mecze 4 złote
3 mecze 8 złotych
4 mecze 16 złotych
dziesiąty mecz 1024 zł
Oczywiście jak jakiś wygramy, to obstawiamy znowu od 2 zł.
Problem jest 1, może nam się trafić seria meczy na przykład trzynastu bez remisu, wtedy byśmy musieli zainwestować kilkanaście tysięcy, aby zarobić.
Żeby tak szybko nie rosły kwoty do zapłaty, można w kolejnych meczach nie mnożyć razy 2, tylko troszkę mniej czyli np. wyglądało by to tak
1 mecz 2 zł
2 mecze 4 zł
3 mecze nie 8 zł tylko 6 zł
4 mecz nie 16 zł tylko 10 zł itd. itd.
Ja na początku byłem zajarany tym systemem, liczyłem, sprawdzałem polską ligę, teoretycznie ma ona 30% remisów, czyli 1 na 3 mecze by wchodziły, ale statystyka jest nieubłagana i czasami nie wejdzie kilkanaście meczy pod rząd, w 2016 r. albo jakoś tak, było 15 meczy bez remisu, czyli musiał bym mieć 60000 zł do tej zabawy, a i nawet jak bym miał, to zawsze w ciągu kilkunastu lat gry, mogło by być takich meczy bez remisu z 18, wtedy już potrzebował bym kilkuset tysięcy.
No i najważniejsze, w ciągu roku grania każdego meczu na polską ligę, zarobimy maksymalnie z 1000 zł, czyli nic, bo za angażować byśmy musieli te 20000 zł, albo i więcej, w przeciągu kilku lat gry, z pewnością więcej byśmy musieli tych pieniędzy trzymać na koncie bukmachera.
Podsumowując, nie opłaca się taki system, ponieważ bardzo łatwo stracić grube tysiące, zyski są małe, ale jedna z zalet jest taka, że jest prosty do grana i nie absorbuje dużo czasu.
Nie polecam do gry, ale i tak go lubię 🙂
Jeśli macie jakieś pytania, to zapraszam do komentarzy.
Ps. Jeśli ktośbardzo chce obstawiać mecze, to polecam zacząć od tych 2 złote, jak po kilkudziesięciu meczach jest ktoś sporo naplusie, to niech sobie gra i o większe kwoty, ale na obstawianiu meczy zarabia może 1% ludzi.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: bukmaherka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink